Kontakt

Plomero Heating

Pytania i odpowiedzi

Instalacje są wykonywane przez doświadczony zespół instalatorów posiadających certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego i Świadectwa Kwalifikacji wymagane przepisy prawa dotyczące instalacji Maszynowni Pomp Ciepła i Układów Freonowych.

Przede wszystkim właściciel, natomiast za poprawność wykonania i działania instalacji odpowiada instalator. Jeżeli chodzi o urzędzie właściciel powinien zadbać o regularny okresowy przegląd według zaleceń producenta.

Okres gwarancji uzależniony jest od producenta i wynosi od dwóch do trzech lat z możliwością przedłużenia, do 5 lat przez autoryzowanego serwisanta danego producenta.

Dokumentacja dotycząca instalacji wraz ze szczegółowymi informacjami zawarta jest w umowie podpisanej z firmą dokonującej zakupu i instalacji – firmą dostarczają produkt przed montażem do inwestora.

Instrukcja obsługi i sterowania przeprowadzana jest przy pierwszym uruchomieniu urządzenia. Przeprowadzana jest przez instalatora posiadającego odpowiednie kwalifikacje potwierdzone certyfikatem producenta.

Posiada dokumentację. Instalacja zawiera wszystkie niezbędne dokumenty dotyczące urządzenia i instalacji.

Napisz wiadomość, odpowiemy w ciągu 24h

Nasze zaangażowanie w satysfakcję naszych klientów jest naszym priorytetem. Jeśli potrzebujesz wsparcia lub odpowiedzi na jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz doświadczony i przyjazny zespół jest tutaj, aby Ci pomóc i udzielą odpowiedzi w ciągu 24h. Zawsze staramy się rozwiązać każdy problem w jak najlepszy sposób i zapewnić wysoką jakość obsługi klienta.


Oświadczam że zapoznałem się z treścią Polityki Prywatności, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Bru-Nat Kamil Krawczyk z siedzibą w Zagościniec, posiadającą NIP: 1251288826. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że podane dane są zgodne z prawdą.
Ta witryna jest chroniona technologią reCAPTCHA. Obowiązują Polityka prywatności i Warunków świadczenia usług.